2021-03-15 13:59
VIII Festiwal Artystyczny Dzieci i Młodzieży, przesłuchania online

Gminny Ośrodek Kultury wychodząc naprzeciw wychowaniu kulturalnemu oraz artystycznemu dzieci i młodzieży organizuje VIII Festiwal Artystyczny Dzieci i Młodzieży Gminy Lelów oraz Gmin sąsiadujących. Festiwal ten ma pozwolić dzieciom i młodzieży na spotkanie z kulturą, wychowaniem artystycznym, wymianę doświadczeń i spostrzeżeń pomiędzy uczestnikami oraz opiekunami grup. Cenne uwagi oraz wskazówki, których będzie można oczekiwać od Jury mogą być inspiracją do dalszych działań twórczych. Jesteśmy przekonani, że działania te wpiszą się w rozwój amatorskiego ruchu artystycznego dzieci i młodzieży. Mamy nadzieję, że Festiwal spełni Państwa oczekiwania i będziemy gościć w Gminnym Ośrodku Kultury w Lelowie zespoły, solistów oraz ich opiekunów z Gminy Lelów oraz Gmin sąsiadujących. Więcej informacji w regulaminie- załącznik do pobrania.

W tym roku ze względu na wciąż trwającą trudna sytuację epidemiologiczną, przesłuchania do Festiwalu odbędą się ONLINE. Prosimy o uważne zapoznanie się z regulaminem!

2003 - 2020

Bieżący miesiąc: 12090