2020-09-21 13:10
Piknik rozproszony w ramach projektu Samodzielni

Dnia 23.09. od godz. 10.00 w ZSP w Lelowie (Przedszkole i klasy I-III) oraz 24.09 w Przedszkolach: w Nakle, Ślęzanch i w Podlesiu odbędzie się piknik rozproszony w ramach projektu Samodzielni. Projekt realizowany przez Centrum Rozwoju Lokalnego w partnerstwie z Gminą Lelów oraz Rybacką Lokalną Grupą Działania „Jurajska Ryba”. Celem projektu jest przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu i zapewnienie równych szans społeczno-zawodowych zagrożonym ubóstwem lub wykluczeniem społecznym z obszarów wiejskich wchodzących w skład RLGD Jurajska Ryba. Dla uczestników projektu przewidziane jest kompleksowe wsparcie w zakresie aktywizacji i odbudowy umiejętności społecznych i zawodowych poprzez wypracowanie Programu Aktywności Lokalnej dla mieszkańców 6 gmin: Koniecpol, Żarki, Dąbrowa Zielona, Janów, Lelów, Przyrów. W ramach projektu przewidziane są działania o charakterze społeczno-środowiskowym oraz zawodowym.