2018-11-22 09:50
Profesjonalne Kino Objazdowe na Mikołajki w GOK

Profesjonalne Kino Objazdowe oraz Gminny Ośrodek Kultury w Lelowie zapraszają na seanse filmowe. Projekcje filmów odbędą się 6 grudnia 2018 r. (czwartek) w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury.

HARMONOGRAM:

8.30 oraz 15.00  "Miśków dwóch w Nowym Jorku" dla dzieci

10.30  "Zegar Czarnoksiężnika" dla młodzieży

17.00  "Miłość jest wszystkim"

19.30  "Planeta Singli 2"

„Miśków 2-óch w Nowym Jorku”

Animacja, familijny, 2D DUBBING PL, ograniczenia wiekowe: BO, cena biletu: 16 zł normalny, 14 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), 12 zł grupowy (grupy powyżej 15 osób, bilety dostępne jedynie na seanse do 13:00 od poniedziałku do piątku), czas trwania: 90 minut TBC, zwiastun: https://youtu.be/Y5Mx4CwJTlc

Opis:

Mianowany na króla Arktyki, sympatyczny Misiek powraca do Ameryki. W Nowym Jorku, z rąk burmistrza, ma odebrać największe z możliwych odznaczeń – Wielki Klucz do Miasta. Na uroczystą galę Misiek stawia się w towarzystwie syna – Juniora, trójki rozbrykanych lemingów oraz dawno niewidzianych przyjaciółek – Olimpii i Very. Niestety w trakcie imprezy ktoś kradnie Wielki Klucz, a wkrótce po tym do telewizji trafia nagranie, na którym widać naszego bohatera… rabującego nowojorskie banki. W jednej chwili, z ulubieńca Ameryki, Misiek staje się najbardziej poszukiwanym zwierzakiem w kraju. A to nie koniec kłopotów, bo z rodzinnego bieguna docierają do Miśka niepokojące wieści... Okazuje się, że bezduszny biznesmen planuje rozpuścić lodowce i zabutelkować całą powstałą z nich wodę. Czy bohater zdoła go powstrzymać, zanim ostatni lodowiec zamieni się w zgrzewkę mineralnej?

„Zegar czarnoksiężnika”

Familijny, 2D DUBBING PL, ograniczenia wiekowe: BO, cena biletu: 16 zł normalny, 14 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), 12 zł grupowy (grupy powyżej 15 osób, bilety dostępne jedynie na seanse do 13:00 od poniedziałku do piątku), czas trwania: 104 minuty, zwiastun: https://youtu.be/b9vacusMSeU

Dwukrotna laureatka OSCARA Cate Blanchett w przygodowej opowieści fantasy, o konsekwencjach igrania z wiecznością.

Zaczęło się odliczanie… do końca świata.

Nastoletni Lewis Barnavelt po śmierci rodziców trafia do położnej na odludziu posiadłości ekscentrycznego wuja Jonathana. Wkrótce po przybyciu chłopak odkrywa, że wuj praktykuje różne formy magii i eksploruje niebezpieczne obszary światów równoległych. Wszystko po to, by rozwikłać zagadkę zaginionego mistrza czarnej magii Isaaca Izarda, który skonstruował zegar odmierzający czas do nadchodzącej Apokalipsy. Zegar ukryty jest w murach ogromnej posiadłości, a jego odnalezienie jest jedynym sposobem, by powstrzymać nadchodzącą zagładę.

Więcej materiałów: https://www.monolith.pl/filmy/2018/zegar-czarnoksieznika/

„Miłość jest wszystkim”

Komedia romantyczna, ograniczenia wiekowe: od 12 lat, cena biletu: 16 zł normalny, 14 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), czas trwania: 130 minut, zwiastun: https://youtu.be/li2uASmXlDU

Opis:

Święta to czas radości i spokoju, ale przygotowania do nich to prawdziwy chaos… Chaos, który może zburzyć doskonałe plany oraz uruchomić lawinę wyjątkowych zdarzeń. W najnowszej komedii „Miłość jest wszystkim” czas przedświątecznej gorączki rozpocznie się wraz z przypłynięciem do miasta niezwykłego Świętego Mikołaja. Dalej będzie już tylko ciekawiej. Romans z najpopularniejszym polskim piłkarzem spotka tę, której nikt nie nazwałby fanką futbolu, sekrety zamieszają w niejednym małżeństwie, a dopracowany w każdym szczególe ślub będzie mieć zaskakujący finał.

„Miłość jest wszystkim” – wspólny filmowy projekt TVN i Akson Studio to komedia, której akcja dzieje się w Gdańsku w czasie grudniowych przygotowań do świąt. Reżyserem filmu jest Michał Kwieciński, a w rolach głównych występują: Olaf Lubaszenko, Agnieszka Grochowska, Jan Englert, Eryk Lubos, Joanna Kulig, Mateusz Damięcki, Maciej Musiał, Leszek Lichota, Aleksandra Adamska, Julia Wyszyńska, Marcin Korcz i Joanna Balasz. Oto historia ku pokrzepieniu serc. Miłość jest wszystkim – wystarczy tylko w nią uwierzyć.

„Planeta Singli 2”

Komedia romantyczna, ograniczenia wiekowe: od 12 lat, cena biletu: 16 zł normalny, 14 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), czas trwania: 119 minut, zwiastun: https://youtu.be/tFOJIvJQU8A

Opis:

„Planeta Singli 2” to jeden z najbardziej oczekiwanych filmów tego roku – kontynuacja hitu, w którym zakochały się miliony widzów. W listopadzie 2018 na kinowe ekrany powrócą Maciej Stuhr i Agnieszka Więdłocha jako para, której losy połączyła randkowa aplikacja. Na ekranie nie zabraknie wybuchowego małżeństwa granego przez Weronikę Książkiewicz i Tomasza Karolaka oraz wspaniałych: Danuty Stenki, Piotra Głowackiego czy Joanny Jarmołowicz. Szykujcie się na eksplozję humoru, wzruszeń, pozytywnej energii i potężną dawkę przedświątecznej atmosfery.

Związek Ani (Agnieszka Więdłocha) i Tomka (Maciej Stuhr) przeżywa poważny kryzys. On, showman-celebryta wcale nie ma zamiaru się ustatkować. Ona z kolei chce poważnego związku. Tymczasem na horyzoncie pojawia się Aleksander – zauroczony Anią milioner, właściciel aplikacji Planeta Singli, przekonany, że nikt inny nie pasuje do niego bardziej niż romantyczna nauczycielka muzyki.

2003 - 2017