2018-11-06 08:53
Gminny Konkurs "Najpiękniejsza szkolna choinka" 2018

Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Lelowie zaprasza dzieci i młodzież wraz z nauczycielami ze szkół z terenu gminy Lelów do wzięcia udziału w nowym Gminnym Konkursie na "Najpiękniejszą szkolną choinkę".

Celami konkursu są:

-  kultywowanie dziedzictwa niematerialnego, jakim jest strojenie choinki z okazji świąt Bożego Narodzenia,

-  rozwijanie myślenia otwartego i twórczego,

-  rozwój wrażliwości artystycznej i plastycznej,

-  propagowanie wśród dzieci i młodzieży różnych technik plastycznych, jako środka wypowiedzi artystycznej.

Ozdoby choinkowe muszą być wykonane autorsko przez uczniów z placówki szkolnej. Wszyscy uczestnicy w przygotowaniu dekoracji muszą ustalić temat przewodni dekoracji. Oceny prac dokona komisja konkursowa powołana przez organizatora. Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z regulaminem konkursu (w załączniku do pobrania).

2003 - 2017