2018-02-22 09:53
Już po feriach....

We wtorek 6 lutego 2018 roku na Hali Sportowej im. Polskich Olimpijczyków, odbył się I Turniej Piłki Nożnej Chłopców o Puchar Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury przy współpracy z nauczycielami wychowania fizycznego z Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Lelowie, którzy czuwali nad sprawnym przeprowadzeniem zawodów, w szczególności Pan Marcin Dziura. Turniej ten cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. W rywalizacji wzięło udział pięć drużyn, które zajęły następujące miejsca: I miejsce- Lelovia (żółci), II miejsce Piast I Przyrów, III miejsce Piast II Przyrów. Wszystkie drużyny biorące udział w turnieju otrzymały pamiątkowe statuetki.

W środę natomiast 7 lutego 2018 r. na hali sportowej odbyła się rywalizacja w I Turnieju Piłki Ręcznej Dziewcząt, gdzie drużyny również rywalizowały o Puchar Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury. Nad turniejem także czuwali nauczyciele wychowania fizycznego, w szczególności Pani Halina Wójcik. W rozgrywkach wzięło udział 4 drużyny, które zajęły następujące miejsca: I miejsce- Absolwentki ze szkoły z Lelowa, II miejsce- ZSP w Lelowie, III miejsce ZS w Szczekocinach i na IV miejscu ZS Kruszyna. Wszystkie drużyny biorące udział w turnieju otrzymały pamiątkowe statuetki. Na zakończenie obu turniejów wszyscy uczestnicy oraz kibice otrzymali słodki poczęstunek w postaci pączków, ufundowany przez dyrektora GOK w Lelowie.

2003 - 2017