2017-12-13 08:03
VI Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek już za nami...

Dnia 5 grudnia.2017 r. (wtorek) w Gminnym Ośrodku Kultury w Lelowie już po raz szósty, odbył się konkurs kolęd i pastorałek ,,Radość kolędowania". Dzieci i młodzież z terenu gminy Lelów mogła zaprezentować swoje umiejętności wokalne. Organizatorami konkursu była Fundacja Nakielska oraz Gminny Ośrodek Kultury w Lelowie. W zmaganiach wzięło udział ponad 40 wykonawców w czterech kategoriach wiekowych. Jury w składzie: Pani Ewelina Mędrala Młyńska, Pani Paulina Zarzycka z Regionalnego Ośrodka Kultury w Częstochowie, Pan Mateusz Wójcik oraz siostra Teresa Kwak oceniało wszystkich wykonawców. Po występie, każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom za udział w przeglądzie.

Zwycięzców tegorocznych zmagań wokalnych poznamy dopiero 6 stycznia 2018 roku o godzinie 16.00, podczas koncertu galowego, który odbędzie się w GOK Lelów, na który już teraz wszystkich serdecznie zapraszamy.

2003 - 2017