2011-12-05 09:43
Kursy angielskiego w Zespole Pałacowo-Parkowym w Nakle

Kursy angielskiego w Zespole Pałacowo-Parkowym w Nakle- przyjazne ceny

Rozpoczynamy zajęcia z  języka agnielsiego w pałacu w Nakle. Prowadzącym jest Kehrt Reyher, stały mieszkaniec Nakła, mąż Marzeny i 100-procentowy Amerykanim. A to oznacza, że wszyscy, którzy chcą nauczyć się języka szybko, z dobrym akcentem i prowadzenia konwersacji, powinni rozważyć tę ofertę. Poniżej informacje o cenniku, jak będą wyglądały zajęcia, co mogą robić w czasie zajęć rodzice, którzy przywożą dzieci. Również kontakt do organizatora.

I. Zajęcia grupowe

• Dzieci do lat 12 – 25 zł za lekcję
  • Młodzież 12-18 lat – 35 zł za lekcję
  • 18 lat i więcej  – 50 zł za lekcję

Jedna lekcja trwa 1,5 godz. z 15-minutową przerwą, serwujemy napoje.

II. Zajęcia indywidualne

• Dzieci – 50 zł za lekcję (czas trwania 1 godz.)
  • Dorośli – 100 zł za lekcję (czas trwania 1,5 godz, 10 minut przerwy)

III. Informacje dodatkowe

• Osoby towarzyszące uczniom mogą w czasie trwania lekcji poczytać książkę, wypić nieodpłatnie herbatę lub kawę.
  • Każdy potencjalny uczestnik przejdzie test kwalifikujący do określonej grupy zaawansowania. Test odbędzie się w pałacu.
  • Możliwe są rabaty związane z liczbą uczniów pochodzących  z jednej rodziny, stypendia dla dzieci szczególnie uzdolnionych i zaangażowanych, etc. Każdy przypadek będzie rozpatrywany indywidualnie.
  • Uczestnicy kursu, którzy mają dostęp do internetu, mogą dodatkowo skorzystać z nieodpłatnej opcji e-learning. W jej ramach będą otrzymywać codzienne zadania do wykonania, aby zmaksymalizować uczestnictwo w kursie.
  • Organizatorem kursów jest Fundacja Nakielska. Prowadzącym: Kehrt C. Reyher, obywatelstwo amerykańskie, dyrektor Fundacji i współwłaściciel pałacu w Nakle.
  • Forma płatności:

Fundacja Nakielska
           Nakło 74, 42-235 Lelów
           BNP Paribas
           Nr rachunku 23 1600 1068 0003 0102 2462 5001
           tytuł płatności: dotacja

IV. Dane kontaktowe:

Marzenna Reyher, tel. 602 309 120, marzennareyher@gmail.com

Kehrt Reyher, tel. 602 336685, kehrtr@gmail.com

Więcej informacji na stronie internetowej http://naklofoundation.org/